products

Elektrikli Isıtıcı 4mm Küçük Delik Paslanmaz Çelik Boru ASTM A269 EN 10217-7 GB / T24593-2009

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang Çin
Marka adı: TORICH
Sertifika: ISO 9001 ISO14001 TS16949
Model numarası: ASTM A269
Min sipariş miktarı: 2 ton
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Altıgen paketlerde veya ahşap kutularda veya Sandık ambalajında ​​veya Çıplak ambalajlarda
Teslim süresi: 5-8 hafta
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 800 Toner yılı
Detay Bilgi
Standart: ASTM A269 Sertifika: ISO 9001 ISO14001 TS16949
Veya alaşım: Non-alaşım Bölüm şekli: Yuvarlak
Teslim durumu: Kaynak / tavlama yumuşak durumu Ürün Kapasitesi: 800t / yıl
Uygulama alanları: Elektrikli Isıtıcılar Ö.d: 6-23.0mm
W.T: 0,4-1,5 mm Marka: ZENGİNLERE
Vurgulamak:

Yuvarlak paslanmaz çelik boru

,

Büyük çaplı paslanmaz çelik boru

Ürün Açıklaması

Elektrikli Isıtıcı 4mm Küçük Delik Paslanmaz Çelik Boru ASTM A269 EN 10217-7 GB / T24593-2009

ÜRÜN DETAYLARI:

Standart : ASTM A269 EN 10217-7 GB / T24593-2009

Sık Kullanılan Paslanmaz Çelik Tanım : TP304 TP321 TP 316L TP309S

Dış çap : 6-23 mm (+/- 0,1 mm)

Duvar kalınlığı : 0.4-1.5mm (+/- 10%)

Uzunluk : istek olarak

Uygulama alanları :

1. çeşitli metal borulu elektrikli ısıtıcılar

2.Beyaz ev aletleri ve ısıtma ekipmanları

Teslimat durumu : Kaynak (tavlama yok) / tavlama yumuşak durumu

Ürün kapasitesi : 800 ton / yıl

Ambalaj hakkında

EN10305-1 E235 E355 + SRA + N Hassas Çelik Boru Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru

Üretim süreci

BİZİM AVANTAJLARIMIZ:

1. özenle güvenilir paslanmaz çelik hammadde Seçin

2. müşteriler için özelleştirilmiş boru hattı çözümleri Sağlamak

3.Firm kaynakları, borular daha esnek olabilir

4. Komple sepecification elektrik boruları için neredeyse tüm talepleri karşılayabilir

ısıtma endüstrisi

HAKKIMIZDA

Bilimsel yönetim ve ileri üretim ekipmanları, yüksek kalite ve istikrarlı ürün için öncül ve güvencedir. Dünyadaki gelişmiş yönetim deneyimini devraldık ve çok sayıda uluslararası ve yerli hassas üretim ekipmanı tanıttık, sıkı kontrol uyguluyoruz ve sürekli iyileştirme yapıyoruz.

Şirket, besleme kontrolünden üretime, son muayeneye ve ürün kalitesini ve izlenebilirliğini sağlamak için sıkı kalite süreç kontrol yönetimine kadar mükemmel kalite kontrol sistemine sahiptir.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak bira ve içecekler için kondansatör, endüstriyel ekipmanlar için ısı eşanjörleri, petrokimya endüstrisi aletleri, elektrikli ısıtıcılar, otomobil parçaları için borular olarak kullanılmaktadır. ve 10 adet gelişmiş çelik argon ark kaynağı üretimine sahibiz.

Yüksek kalitede ürünlerle küçük kalibreli kaynaklı boru üretiminde, çok yönlü hizmetle karakterize, rekabetçi fiyat ve müşteriler için değer yaratarak odaklı etkili bir işletme haline gelmiştir.

Şirket, her müşteri için bir dizi üretim süreci özelleştirecek. Komple ve ayrıntılı proses teknolojisi ve fazladan inceleme ve test prosedürü, her çelik borunun daha güvenilir kalitesini sağlayacaktır. Amacımız, müşterinin her çelik boruyu rahatça kullanmasını sağlamaktır.

SSS

Garantiniz nedir?

1. SO9001: 2008 ve TS16949 sertifikası, SGS, BV, TUV veya diğer üçüncü taraf muayenesi mevcuttur.
2.rekabetçi fiyat ile yüksek kalite.
3. Gelişmiş teknoloji, deneyimli mühendis, kalite güvencesi ve izlenebilirlik için ISO kalite sistemi.

Ülkemizde acente veya distribütör var mı?

Tüm dünyadaki bölge temsilciliğini ve distribütörünü alıyoruz, postalarınızı bize gönderebilir veya detaylı tartışma için bizi arayabilirsiniz.

Üretim kabiliyetiniz nasıl?

1.2000 ton aylık üretim kapasitesi, aylık 5000 ton ticaret yeteneği
2. hızlı ve zamanında sevkiyat

Örnek almak için nasıl?

1. Çin'den ülkenize örnek ve kurye ücretleri için ödeme yapmanız istenir; ve ücretsiz numune büyüklüğü gibi ürün göre, çelik sınıf ve miktar, lütfen satış için danışın satış detayları
2. Sipariş verildiğinde Örnek ücretler iade edilecektir.

Ödeme Süreniz nedir?

1.T / T: peşin% 30 mevduat, sevkiyat öncesi ödenen denge% 70
2.30% peşinat, görüşte L / C karşı ödenen denge% 70
3.Upon müzakere

Müşterileriniz kimler?

Stokçular, Distribütörler, Toptancılar, Acenteler, Tüccarlar, Son Kullanıcılar, vb.

İhtiyacımıza ne kadar süre tepki verirsiniz?

İhtiyaçlarınız hafta içi 24 saat içinde ele alınacaktır. Müşteri tarafından onaylanan teknik detaylar üzerine teklifler gönderilecektir!

Şüphe hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-postalarınızı göndermek veya aramaktan çekinmeyin!

İletişim bilgileri
Mendy Zhang

Telefon numarası : +8618067578633

Naber : +8613736164628