DN15 DN6000 Paslanmaz Çelik Kör Flanşlı CNC İşleme
Temel Özellikler
Menşe Yeri: Çin
Marka Adı: Torich
Sertifikasyon: IS09001 BV TUV
Model Numarası: Standart dışı
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı: 0,5 ton
Fiyat: pazarlık edilebilir
Ödeme Şartları: L / C, T / T
Tedarik Yeteneği: Yılda 50 ton
Ürün Özetleri
DN15-DN6000 S220503 Paslanmaz çelik kör flens Hızlı bir detay: Malzeme: Q235,201,S30408,S30403,S32168,S31603,S3108,S22053 Boyut: 1/2 ′′ ~ 240" (DN 15mm-DN 6000mm) Şirket ürünleri: Paslanmaz çelik standart dışı flens, çeşitli malzeme standart dışı flens ile özelleştirilebilir. Üretim yöntemi: Çiğ ...
Ürün Ayrıntıları
Vurgulamak:
DN15 Paslanmaz Çelik Kör Flanş
TUV Paslanmaz Çelik Kör Flanş
CNC İşleme SS Kör Flanş
Cnc Machining Or Not: CNC İşleme
Application: Endüstriyel ekipman
Surface Treatment: Gerektiği gibi, cila / eloksal / kaplama
Process: Cnc Torna, CNC freze
Service: OEM ODM, Özelleştirilmiş OEM CNC İşleme
Product Name: Yüksek Kaliteli CNC Torna İşlenmiş Hassas OEM Diğer Otomobil Parçaları
Tolerance: 0.01-0.05mm
Packing: Poli Çanta + Iç Kutu + Karton
Ürün Tanımı
DN15-DN6000 S220503 Paslanmaz çelik kör flens
Hızlı bir detay:
Malzeme:
Q235,201,S30408,S30403,S32168,S31603,S3108,S22053
Boyut:
1/2 ′′ ~ 240" (DN 15mm-DN 6000mm)
Şirket ürünleri:
Paslanmaz çelik standart dışı flens, çeşitli malzeme standart dışı flens ile özelleştirilebilir.
Üretim yöntemi:
Tip:
(1)PL: PL Flange;
(2) WN: Kaydırma Boynuz Flanş
(3) SO: Slip On Flange
(4) BL: Kör Flanş
(5) TH: Filterlenmiş Flans
(6)IF: Entegre boru flensleri
(7)SW: Soket kaynak flensleri
Uygulama:
Sertifika:
TUV,BV,ISO
Torich malzemeleri kaliteli ve güzel fiyatlı.
DN15 DN6000 Paslanmaz Çelik Kör Flanşlı CNC İşleme 0
İlişkili Ürünler
  • DOM Üretimi ile Auto Parts ASTM A513 Soğuk Haddeleme Kaynaklı Çelik Borular
  • Hidrolik Sistemler için 25mm Çaplı Parlak Tavlama Dikişsiz Çelik Boru