GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular
Temel Özellikler
Menşe Yeri: Çin,Zhejiang
Marka Adı: TORICH
Sertifikasyon: ISO9001, ISO14001, TS16949
Model Numarası: GB/T 14291
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı: 1 ton
Fiyat: pazarlık edilebilir
Ödeme Şartları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Tedarik Yeteneği: Yılda 5000 Ton
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
Vurgulamak:
ERW Soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular
Q235A Kaynaklı çelik borular
Maden Pulp Taşıma kaynaklı çelik boru
Section Shape: yuvarlak
Secondary Or Not: ikincil olmayan
Technique: ERW
Thickness: 2,5 - 14mm
Application: Cevher Hamuru Taşımacılığı
Surface Treatment: galvanizli
Alloy Or Not: Alaşımsız
Standard: GB
Grade: Q235
Grade Group: Q195-Q345
Outer Diameter: 21,3-660 mm
Product Name: ERW çelik borular
Ürün Tanımı
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 0
GB/T 14291 Q235A/Q235B ERW Maden hamuru taşıması için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular
Malzeme
Spesifikasyon
Mülkiyet Spesifikasyon
Dış çapı Herhangi bir
Duvar kalınlığı 2 mm - 16 mm
Uzunluk 5.8m, 6m, 12m.
Kimyasal Kompozisyon
GB/T 14291 Q235A/Q235B'de kullanılan çeliklerin kimyasal bileşimi aşağıda verilmiştir.
Eleman Q235A Kompozisyon (Wt%) Q235B Kompozisyon (Wt%)
C (Karbon) 0.14 - 0.22 0.12 - 0.20
Mn (Mangan) 0.30 - 0.65 0.30 - 0.70
Si (Silikon) 0.12 - 0.30 0.17 - 0.30
S (Kemer) ≤ 0.050 ≤ 0.045
P (fosfor) ≤ 0.045 ≤ 0.045
Mekanik Özellikler
Mülkiyet Q235A Mekanik Özellikler Q235B Mekanik Özellikler
Üretim Gücü ≥ 235 MPa ≥ 235 MPa
Çekim Gücü 375 - 500 MPa 375 - 500 MPa
Uzunluk ≥ 25% ≥ 24%
Çarpışma testi Test sıcaklığı 20°C, Akv ≥ 27 J Test sıcaklığı 20°C, Akv ≥ 27 J
Çelik sınıfı
Uygulama
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 1
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 6
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 7
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 8
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 9
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 10
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 11
GB/T 14291 Q235A / Q235B ERW Maden pul taşımacılığı için soğuk çekilmiş kaynaklı çelik borular 12
S: Ticaret şirketi misiniz yoksa üretici misiniz?
A: Üretici, aynı zamanda ticaret yapabilir.
S: Teslimat süreniz ne kadar?
A: Genel olarak, mallar stokta ise 10-15 gün veya mallar stokta değilse, miktarına göre 30-40 gün.
S: Örnekleri sağlıyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
A: Evet, örneği ücretsiz olarak sunabiliriz, ancak nakliye masrafını ödemek gerekir.
Ödeme şartlarınız nedir?
Başka bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
İlişkili Ürünler
  • DOM Üretimi ile Auto Parts ASTM A513 Soğuk Haddeleme Kaynaklı Çelik Borular
  • Hidrolik Sistemler için 25mm Çaplı Parlak Tavlama Dikişsiz Çelik Boru